העסק שבבעלותך הוא המנוף הכלכלי שלך. זה המקום שמייצר עבורך לא רק משכורת אלא הרבה יותר מכך: הגשמת חלומות והנחת התשתית לצמיחה כלכלית ולעתיד איתן.

כדי ששום תקלה לא תהרוס את התכניות העסקיות, חשוב להיות מוגן ב-100% מפני כל תרחיש. סוגי ה"איומים" הקיימים בעסק רבים מאוד: נזקים שונים שיכולים להיגרם למקום עצמו, למבקרים בו, או כאלה שייגרמו בעקיפין כתוצאה מהפעילות העסקית. לא משנה אם ברשותך חנות, משרד או גן ילדים, אם לקוחותיך רוכשים ממך מוצרים או שירותים – לאחר שנבין היטב את סוג הפעילות (ובמקרים שבהם הדבר נדרש, התכנון המקדים יכלול ביקור פיזי בבית העסק) נבנה עבורך כיסוי ביטוחי מושלם שיהיה ההשקעה הנבונה ביותר שלך בעסק.

ביטוח לעסק? מה כבר יכול לקרות?

הפעילות העסקית שלך נוגעת ללא ספק באנשים רבים ולרוב גם בנושאים רבים. הנה חלק מהדברים שאפשר וכדאי לחשוב עליהם במסגרת ביטוח העסק שלך:

ביטוח רכוש

בדיוק כמו בדירה (ולעתים הרבה יותר) צריך להיות ערוך לכל נזק שעלול להיגרם לציוד במשרד: מחשבים, מכונות, כלי עבודה ועוד – כל אחד יכול להינזק או להיגנב חלילה.

ביטוח עובדים

כל נזק שנגרם לעובדיך בשטח העבודה, במהלך העבודה ולעתים גם בדרך אליה או ממנה, נמצא באחריותך. גם אם אינך מעסיק פועלים בגובה, הסיכון עדיין קיים (החלקה במדרגות, כוויה מכוס קפה רותח, ועוד…).

ביטוח לצד שלישי

מבקרים בחנות או במשרד שלך אנשים מבחוץ? הם יכולים להיפצע ואליך יכולה להגיע תביעה "שמנה". חובה להיות מכוסה!

ביטוח אחריות מקצועית ומוצר

לא אחת, קורה שלקוח תובע בעל עסק בשל נזק שנגרם לו כתוצאה מהשירות או מהמוצר שקיבל ממנו. אם הנך מהנדס, רופא או אדריכל, הביטוח הזה יכול להיות קריטי עבורך! גם לנותני שירות אחרים כדאי לבדוק היטב מה הכיסוי הראוי עבורם.

ביטוח קבלנים

פרויקט בנייה משלב סוגים ורמות שונים של סיכונים. פוליסה זו תעניק מעטפת מושלמת לקבלן ולדייר בכל פרויקט – משיפוץ פנימי פשוט בדירות ועד לפרויקטים מורכבים.

ביטוח תלמידים

מפני כל נזק שנגרם להם בין כותלי המוסד הלימודי או במסגרת פעילות הקשורה אליו כמו טיול שנתי וכדומה.

ביטוח סייבר

האיומים במרחב המקוון גדולים מאוד: אם בבעלותך אתר אינטרנט, מתקפת האקרים יכולה לחשוף פרטים של משתמשים ואפילו נתוני כרטיסי אשראי שלהם. נזקים כאלה מתרחשים בתדירות גבוהה וחשוב להיות מוגנים מפני תביעות בתחום.