יש משהו חשוב יותר מבריאותנו ושלמות גופנו? אין צורך לענות… אני בטוח שאנחנו חושבים בדיוק אותו דבר בעניין הזה.

עולם ביטוחי הבריאות הוא ללא ספק אחד הרחבים והמורכבים בתחום הביטוח. אני מאמין שבמקרה הזה יש לי תפקיד כפול: מצד אחד לספק לך כיסוי איכותי מפני כל איום היום ובעתיד, ומצד שני לוודא שלא תשלם על מספר ביטוחים במקביל (וכן, אני נתקל מדי שבוע באנשים המשלמים פעמיים ואף יותר בדיוק על אותו דבר). כדי לבצע בצורה נכונה את ביטוח הבריאות שלך, שהוא סוג של השקעה ארוכת טווח לכל דבר ועניין, נקיים פגישה מסודרת ובה נלמד לעומק את המצב המשפחתי ואת הכיסויים הקיימים שברשותך – אם ישנם כאלה. רק לאחר מכן נגבש את הפוליסה האופטימלית.

האם יש לי סיכוי להבין מה באמת דרוש לי?

שאלה מצוינת! התשובה הפשוטה היא – בהחלט. התשובה המורכבת יותר היא שאכן קיימים אינספור מוצרים בתחום, אבל בעזרת ההכוונה המתאימה ניתן להבין לפחות באופן כללי מהן קטגוריות ההגנה השונות, ובהתאם לכך לרכוש את הדרושות לך.

הגנה מפני סיכונים נדירים

במילים פשוטות יותר, "קטסטרופות". מצבים רפואיים שונים המכריחים ביצוע ניתוחים בחו"ל, השתלות, ותרופות שמחוץ לסל הבריאות. למצבים אלה שני מאפיינים: 1. מדובר בטיפולים או תרופות שאי אפשר "לוותר" עליהם. 2. העלויות שלהם גבוהות מאוד ולכן חובה להיות מכוסה מפני מקרים כאלה

הגנה מתקדמת

ביצוע ניתוחים שונים בארץ (שאינם ניתוחי חירום); כיסוי אמבולטורי הכולל בדיקות ושירותים רפואיים שונים שלא ניתנים בבתי חולים (חוות דעת של מומחים, בדיקות ושירותים שונים לפני לידה, בדיקות ואבחנות מתקדמות ועוד). אפשר להגדיר את הכיסויים הללו כסוג של ביטוח פרטי ויש להתאים אותם למצב המשפחתי והאישי.

ביטוח מחלות קשות

בדיוק על הדברים האלה נאמר "שלא נדע מצרות". זהו כיסוי המעניק פיצוי כספי במקרה שבו התגלתה אצל המבוטח מחלה קשה. ביטוח זה לא מכסה טיפולים רפואיים אלא מהווה סוג של רשת ביטחון כלכלית במקרה חירום.