מהן הציפיות שלך מסוכן הביטוח שלך?

תחום הביטוח פשוט מאוד אך גם די מסובך. מצד אחד, החיים מזמנים סיכונים ואיומים שונים וצריך להתגונן מפניהם מראש. מצד שני השאלות לא נגמרות: למה אותה פוליסה נמכרת במחירים שונים? לשם מה נדרשות פוליסות שונות באותו תחום? מהם בכלל הסיכונים חוץ ממחלות, גניבת רכב ושריפות? האם אפשר להזמין אותה פוליסה כמו של השכן? ושאלת השאלות – האם הסוכן שלי אמור לספר לי סיפורים או פשוט לדאוג לי למחיר טוב עבור הפוליסה שלה אני זקוק כעת?

נעים מאוד, שמי אליהו ואני שמח ששאלת!

ב-12 השנים האחרונות אני עושה דבר אחד: עוזר לאנשים לישון בשקט בלילה באמצעות כיסוי ביטוחי מקיף ומקצועי. התפקיד שלי הוא לספק לך את "מטריית ההגנה" המתאימה לצרכים שלך ושל משפחתך בכל חברות הביטוח (וכן, לא תמיד המוצר הכי זול הוא זה שיגן עליך כראוי) ולהיות כאן בשבילך בכל מקרה שבו תצטרך את חברת הביטוח (גם אם זה יצריך "להילחם" עבורך!).

כך אני וצוות המשרד מיישמים את זה בצורה הטובה ביותר:

חשוב לנו להיות בטוחים שהבנת

אם נהיה כנים, "שפת הביטוח" כוללת הרבה מאוד מונחים שלא כולם מבינים: שיפוי, ריסק, אכשרה, שיבוב… לתפיסתנו, הבנה בסיסית של התהליך ושל מבנה הפוליסה שרכשת הם חלק מהשקט הנפשי שלך. הבנת התמונה עוזרת לך להבין גם על מה שילמת (ועל מה אין טעם לשלם כפול). בכל פעולה משמעותית שנבצע בשבילך, נדאג שתבין את המהלך בצורה ברורה ובגובה העיניים.

חשוב לנו להעניק לך כיסוי פעיל במציאות משתנה

החיים לא מפסיקים לזמן לנו הפתעות ואתגרים, וחשוב להיות מוכן ומוגן מפני כל תרחיש. יצירת שקט נפשי אפשרית רק באמצעות טיפול בכל ההיבטים בחיים וסנכרון ביניהם: מתחום הבריאות והחיים, דרך הבית והרכב ועד היבטים שונים בעסק, אחריות מקצועית ואפילו נסיעות לחו"ל. כמו בתוכנת ה"אנטי-וירוס" שמתעדכנת בהתאם לסיכונים חדשים שצצים כל הזמן ועלולים להזיק למחשב שלנו – גם בתחום הביטוח ערנות לכל שינוי ואקטיביות הם המפתח להגנה עדכנית.

חשוב לנו שיהיו לך חיים קלים

לבוא לפגישה? להמתין 26 דקות במוקד? לשלוח פקס? לא חבל??? 

בעידן שבו מתכננים ומבצעים רכישות מכל סוג והיקף תוך דקות ספורות, אין סיבה להתנהג אחרת בתחום הביטוח. כמעט כל הפעולות ניתנות לבצע מרחוק במהירות, בקלות וביעילות (בטלפון, במסרונים ובדוא"ל). בנוסף, משולבים באתר פרטים ומידע שימושי שיסייעו בהתנהלות ובביצוע פעולות מול חברות הביטוח.

הגישה הצעירה, הפעילה והיוזמת שלנו
היא חלק מפוליסת הביטוח שלך!